İçeriğe geç
Betsmove » Pragmatic Play’in Slot Oyunları

Pragmatic Play’in Slot Oyunları

  Online ve klasik casinoların en sevilen ve en çok oynanan oyunlarından olan slot oyunlarının, kusursuz ve tematik versiyonlarını yaratan Pragmatic Play dünyada popüler olan ve sevilen bir çok slot oyununa imza atmıştır. Zaten sevilen slot oyunu, tema ve gelişmiş görsellerle birleşip bir de bolca kazanç şansı sununca vazgeçilmez hale geliyor haliyle. En bilinen bazı Pragmatic slot oyunlarını listeledik. Farklı temalara sahip kazandıran slot oyunlarını Betsmove sitemizden oynayabilirsiniz.

  Sweet Bonanza

  Pragmatic Play’in en popüler oyunlarından biridir. Sweet Bonanza’da tema şekerdir, 6×5 şeklinde düzene sahiptir. Ödeme her yerde yapılır. Oyun gidişatında video slotu yuvarlar, yani ne kadar fazla şeker vurursanız, yuvarlanma özelliğine o kadar çok girersiniz. Yüksek çarpanlar ve büyük kazançlar için ücretsiz döndürme özelliğini vurabilir yada satın da alabilirsiniz.

  Starlight Princess

  Starlight Princess, 500x’e kadar parlak çarpan sembolünün rastgele bir şekilde ekrana geldiği bir video slot oyunudur. 20 ödeme çizgisine sahiptir. Prensesin sahip olduğu sihirli değnek, tüm çarpanların bir sonraki kazançta toplandığı ve uygulandığı Free Spins’i tetiklemenin anahtarıdır oyunda. Bu şekilde büyük kazançlar sağlayabilmektedir oyuncular.

  The Dog House

  The Dog House, 5×3 düzene sahiptir. 20 satırlık video slotudur. Bütün WILD’lerin 2,3 ve 4 numaralı makaralarda çarpanları bulunmaktadır. Ücretsiz döndürme turunda ise kazançları Sticky WILD’s özelliği ile biriktirebilirsiniz.

  Fire Hot 100

  Fire Hot 100; oyunculara oldukça fazla sayıda değişken volatilite seviyesi, çizgi, RTP ve maksimum kazanç sağlamaktadır. Klasik tasarıma sahiptir ve sembollerde geleneksel meyve makinelerine esinlenerek üretilmiştir. Oyundaki her wild, wild bir makara haline gelmek için büyüyerek sıcaklığı daha da artar ve yanan bir kazanma potansiyeli haline dönüşür. Bu şekilde kazandırmaktadır.

  Crown of Fire

  5×3 düzene sahip makaralar ile oynanan Crown of Fire; üzüm, kiraz ve çan gibi klasik slot meyve makinesinden ilham alınmış bilinen sembollere ev sahipliği yapmaktadır. Büyük kazançlar için oyunculara, wild bir makaraya dönüşen wild sembolü yardımcı olur. Her yerde ödeme yapılmaktadır. Scatter ve bazı özel semboller de makaralarda bulunmaktadır. Aslında bir nevi klasik geleneksel slot oyunu yaratılmıştır gelişmiş özelliklerle.

  Tropical Tiki

  Ada temalı bir slot oyunudur. Kazananlar haricindeki tüm sembollerin kaybolduğu, oldukça benzersiz bir dönen makara özelliğine sahiptir. 3000x kazanma şansı sunmaktadır oyunculara. Oyundaki ızgarada free spins’ler yer alır. 3×6 makaralı düzene sahiptir.

  Happy Hooves

  At temalı bir slot olan Happy Hooves, 5×4 makaralarda ve 40 ödeme hattında oynanmaktadır. Oyunculara 5000x kazanma şansı sunulur oyunda. Her yeni spin, kazanma çarpanını 1 kat daha artırmaktadır. Oyunda; gizemli semboller, temel oyun sembolleri, ekstra spins kazandıran ve oyunun çarpanını daha da artıran bir nudge-up özelliği bulunur. 

  Octobeer Fortunes

  Almanya’nın popüler festival temasına sahiptir. Octobeer Fortunes; büyük kazanç potansiyeli bulundurur. Oyunculara anında nakit ödüller veren, 5×3 düzene sahip makaralar bulunur oyunda ve aynı zamanda da 20 sabit ödeme hattı üzerinde oynanmaktadır. Nakit ödüller için free spins turları arttırılmıştır. 4500x kazanma şansı sunar oyunculara.

  Book of Golden Sands

  Kitap temalı bir slot oyunudur. 729 kazanma yolu ile 6×3 düzene sahip makaralardan oluşan Book of Golden Sands; Mısır temalı sembollere ve hem wild hem de scatter olan bir kitap sembolüne sahiptir. Bu kitap sembollerinden üç veya daha fazlasının indirilmesi, free spins turlarının kilidini açmaktadır. 10000x’lik inanılmaz derecede büyük maksimum kazanç şansı sunar slot severlere. 

  Gates of Valhalla

  Valhalla’nın efsanevi krallığı bu slot oyununun temasını oluşturur. Oyuncuların amacı Gates of Valhalla’daki gizli hazineyi ortaya çıkarmaktır. Wild’ların da bir parçası olan kazanan kombinasyonlar için oyunculara 5x’e kadar artan çarpanlar verir oyun. 3x Free Spins sembolüyle ücretsiz oyunlar kazanabilirsiniz ve artan çarpanlarla neredeyse 10’a kadar Free Spins oynama hakkı elde edebilirsiniz.

  Juicy Fruits

  50 adet ödeme çizgisine sahip, 5×5 düzeninde olan video slot Juicy Fruits’de yine klasik semboller bulunmaktadır. Kırmızı çilek, limonlar ve lucky 7 ile klasik slotun tadını modern versiyonla çıkarabilmektedir oyuncular. Scatters’lar çok daha fazla ücretsiz oyun imkanı sunar ve büyük kazanç imkanı sunan aşamalı free spinler kazanabilmektedir oyuncular.

  Gates of Olympus

  Zeus’un krallığı Olympus temalı slot oyunu; 8’lik kümeler halinde ödeme yapılan 20 ödeme çizgisine sahiptir. 6×5 makaralı düzene sahip bir video slotudur. Oyunda, 500x’e kadar herhangi bir değer alabilecek dört çarpan sembolü sunulur oyunculara. Aynı zamanda da tüm çarpanların toplandığı ve oyuncuya muazzam ödüller kazandıran 15 ücretsiz oyun imkanına sahiptir slot severler.

  Fruit Party

  7×7 makaralı düzene sahip, küme ödemeli formatta bir video slotudur Fruit Party. Oyun içerisindeki tüm semboller, oyuncuların daha büyük kazançlar sağlayabilmesi için bir kazanç çarpanı taşıma özelliğine sahiptir. Free spin özelliği ile oyuncular daha fazla çarpan dolayısıyla da daha fazla kazanma şansını elde eder.

  Slot çeşitlerini Betsmove sitemizden oynayabilirsiniz…

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir