İçeriğe geç
Betsmove » Infinite BlackJack Nasıl Oynanır?

Infinite BlackJack Nasıl Oynanır?

  Bütün online casino sitelerinde yer alan infinite blackjack interaktif bir blackjack oyunudur. Oyunun en önemli ve farklı özelliği sınırsız sayıda kişi oyun masasına katılabilir. Katılan herkes aynı eli oynar. Oyun sırasında oyuncular arasında birçok fikir alışverişi yapılır. Gittikçe daha da popüler olmaya başlayan ve özellikle arkadaş grupları tarafından tercih edilen bu oyunu Betsmove sitemizden oynayabilirsiniz.

  Infinite Blackjack Oynanış ve Kurallar

  Infinite Blackjack, sınırsız oyuncuya katılım sunan ve herhangi bir sayıda oyuncunun bir yerin müsait olmasını beklemek zorunda kalmadan oyuna girip oynamasına izin veren bir online blackjack türüdür. Tüm oyunculara aynı el dağıtılır ve her oyuncu bu eli normal blackjack gibi istediği gibi oynayabilir.

  Yine klasik oyunda olduğu gibi sekiz 52 kartlık deste ile oynanır. Kart değerleri bilinen normal değerlerdir; 2-10 arası kartlar görünen sayı değerlerinde, K-Q-J 10 değerinde ve son olarak A 1 ve 11 olmak üzere iki değerdedir.

  Infinite blackjack oyununda kurallar klasik blackjack ile aynıdır. Burada farklı olan bir iki şey vardır. Biri söylediğimiz gibi oyuna sınırsız oyuncunun katılabilmesi, ikincisi ise el dağıtımı. Krupiye tek bir eli standart bir şekilde dağıtır. Oyuncuya 16 kart verip kendisine açık olarak 5 kart alır. Aynı ele kart çeken başka oyuncular da olabilir. Bu şekilde her oyuncu farklı sonuçlar elde ederler. Arkadaş gruplarının sıklıkla tercih ettiği infinite blackjack oldukça eğlenceli bir versiyondur diyebiliriz genel olarak.

  Six Card Charlie Kuralı

  “6 Kart Charlie” kuralı, Infinite Blackjack oyununda öne çıkan son derece önemli tek kuraldır. Bir oyuncu, elinde 21’i aşmadan toplam altı kartı artırmayı başarırsa, krupiye 21’de bitse bile eli kazanır, yani kısacası 6 Card Charlie her zaman kazanır. Bu bilinmesi gereken en önemli kuraldır bu oyunu kazanmak için.

  Infinite Blackjack Taktikleri ve Stratejileri

  Temel kurallar olarak klasik blackjackten bir farkı olmadığı için infinite blackjack’te de  klasik stratejileri ve taktikleri kullanabilir oyuncular. Burada büyük ölçüde şansa da ihtiyacı vardır oyuncuların. Bütün bilinen stratejiler infinite blackjack’e uyarlanabilir ama kişinin şansı belirleyicidir. İnteraktif olması bütün oyuncularla sürekli iletişim halinde olmanıza olanak tanır, bu da oyunu oyuncu için daha eğlenceli hale getirir.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir